Product was successfully added to your shopping cart.
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЌИЧКА BELUXE BLUE PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЌИЧКА BELUXE BLUE PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЌИЧКА BELUXE BLUE PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЌИЧКА BELUXE BLUE PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЌИЧКА BELUXE BLUE PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЌИЧКА BELUXE BLUE PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЌИЧКА BELUXE BLUE PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЌИЧКА BELUXE BLUE PHOOHI

ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЌИЧКА BELUXE BLUE PHOOHI

Шифра на артиклот: SAWT18347
Бренд: PHOOHI
ден 12.490

Детали за производот

ДРВЕНА ИГРАЧКА КУЌИЧКА BELUXE BLUE PHOOHI
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три ката и пет прекрасни соби, во која секоја има своја приказна. Куќичката има кујна, трпезарија, дневна соба, купатило, спална соба и совршена тераса за релаксација, како и прекрасно дворче со дрвена ограда.

Димензија на куќичката: 123х38х114см.

Производот се препорачува за деца над 3 години. Сертификат: EN71 ASTM F963
Големина на производот:110*33*123CM
Големина на пакување:41*15*86CM
Количина/CTN: 1
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Возраст: од 2 до 4 години
Материјал: дрво

Играчки за предучилишна возраст
- Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
- Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
- Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Со купување на овој производ можете да соберете 139 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози