Product was successfully added to your shopping cart.
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ЕЖЕ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ЕЖЕ PHOOHI
  • ДРВЕНА ИГРАЧКА ЕЖЕ PHOOHI ДРВЕНА ИГРАЧКА ЕЖЕ PHOOHI

ДРВЕНА ИГРАЧКА ЕЖЕ PHOOHI

Шифра на артиклот: 010673
Бренд: PHOOHI
ден 490

Детали за производот

ДРВЕНА ИГРАЧКА ЕЖЕ PHOOHI
Сертификат: EN71/ASTM F963
Материјал: цврсто дрво + МДФ
Големина на производот: 12 x 6,5 x 11 цм
Возраст: 1Г+
Големина на пакување: 15 x 8 x 15 цм
Тип: Други едукативни играчки
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Пол: унисекс

Играчки за предучилишна возраст
- Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
- Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
- Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Со купување на овој производ можете да соберете 5 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози