Product was successfully added to your shopping cart.
  • БОДИ ПРЕРАМКИ СЕТ 2 ПАР. У. CHICCO БОДИ ПРЕРАМКИ СЕТ 2 ПАР. У. CHICCO

БОДИ ПРЕРАМКИ СЕТ 2 ПАР. У. CHICCO

Шифра на артиклот: 02111478034000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 990,00

Special Price ден 495,00

Детали за производот

БОДИ ПРЕРАМКИ СЕТ 2 ПАР. У. CHICCO
100% ПАМУК
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 6 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 990,00

Special Price ден 495,00

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози