Product was successfully added to your shopping cart.
  • БОДИ ДОЛГ РАКАВ Ж. 12001353 JUST KIDDIN БОДИ ДОЛГ РАКАВ Ж. 12001353 JUST KIDDIN

БОДИ ДОЛГ РАКАВ Ж. 12001353 JUST KIDDIN

Шифра на артиклот: 42140211030000
Бренд: JUST KIDDIN

Цена: ден 590

Special Price ден 177

Детали за производот

БОДИ ДОЛГ РАКАВ Ж. 12001353 JUST KIDDIN100% ПАМУК
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 2 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 590

Special Price ден 177

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози