Product was successfully added to your shopping cart.
  • БЕРМУДИ Ж. CHICCO БЕРМУДИ Ж. CHICCO

БЕРМУДИ Ж. CHICCO

Шифра на артиклот: 02152965061000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 1.990,00

Special Price ден 995,00

Детали за производот

БЕРМУДИ Ж. CHICCO
55% ЛЕН 45% ПАМУК
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 11 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 1.990,00

Special Price ден 995,00

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози