Product was successfully added to your shopping cart.
  • БАЛЕТАНКИ  CHICCO БАЛЕТАНКИ  CHICCO

БАЛЕТАНКИ CHICCO

Шифра на артиклот: 02061646300000
Бренд: CHICCO

Цена: ден 2.990,00

Special Price ден 1.495,00

Детали за производот

БАЛЕТАНКИ CHICCO
Водич за големини

Со купување на овој производ можете да соберете 17 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ

* Задолжителни полиња

Цена: ден 2.990,00

Special Price ден 1.495,00

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози