Product was successfully added to your shopping cart.
  • АВТОМОБИЛ НА АКУМУЛАТОР JEEP BMW X6M 19358 ЦРН 6V 7AH*2 117x64x44cm АВТОМОБИЛ НА АКУМУЛАТОР JEEP BMW X6M 19358 ЦРН 6V 7AH*2 117x64x44cm

АВТОМОБИЛ НА АКУМУЛАТОР JEEP BMW X6M 19358 ЦРН 6V 7AH*2 117x64x44cm

Шифра на артиклот: YJ2199RC06
Бренд: BMW

Цена: ден 19.890

Special Price ден 14.990

Детали за производот

АВТОМОБИЛ НА АКУМУЛАТОР JEEP BMW X6M 6V7AH*2 СО ЕДНО СЕДИШТЕ 19358
Бренд: BMW
Достапни бои: бел, црн, црвен
Погоден за деца од: 37-96 месеци
Деца до 30kg
MP3 Приклучок
Светлечки фарови
Појас на седиштето
Копче за регулирање на движење (педала или далечинско)
Копче за регулирање на јачина на звук
Копче за музика и сирена
Копче за регулирање на брзина
Далечинско за контролирање

Спецификација:
Батерии: 6V7AH*2
Полнач: 12V1000mA
Време на полнење: 8-12 часови
Големина на колата: 117x64x44cm
Брзина на автомобилот: 3km/h

Со купување на овој производ можете да соберете 167 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози