Product was successfully added to your shopping cart.
  • ЏАМПЕР TIGGER BRIGHT STARTS ЏАМПЕР TIGGER BRIGHT STARTS
  • ЏАМПЕР TIGGER BRIGHT STARTS ЏАМПЕР TIGGER BRIGHT STARTS
  • ЏАМПЕР TIGGER BRIGHT STARTS ЏАМПЕР TIGGER BRIGHT STARTS
  • ЏАМПЕР TIGGER BRIGHT STARTS ЏАМПЕР TIGGER BRIGHT STARTS
  • ЏАМПЕР TIGGER BRIGHT STARTS ЏАМПЕР TIGGER BRIGHT STARTS

ЏАМПЕР TIGGER BRIGHT STARTS

Шифра на артиклот: 10782
Бренд: BRIGHT STARTS

Цена: ден 3.390,00

Special Price ден 2.543,00

Детали за производот

ЏАМПЕР TIGGER BRIGHT STARTS
Бебе џампер со ликот на Волт Дизни-евиот јунак Тигар од цртаниот филм Вини Пух, обезбедува Вашето бебе да скока. Каишите може да се прилагодуваат како што расте бебето, а дополнителното перниче за грбот, овозможува безбедно скокање и на помалите бебиња.
Удобно седиште за бебе со светли бои со многу контраст. Лулашката се монтира на рамката од вратата со помош на стеги. Додатно перниче за мали бебиња. Каишите се прилагодуваат во висина како што бебето расте. Лесно за собирање и транспорт.
Достапни бои:
ЏАМПЕР TIGGER BRIGHT STARTS
РОЗЕ

Со купување на овој производ можете да соберете 28 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози