Product was successfully added to your shopping cart.
  • ЏАМПЕР ROCK N ROLL SAFARI BROWN CANGAROO ЏАМПЕР ROCK N ROLL SAFARI BROWN CANGAROO

ЏАМПЕР ROCK N ROLL SAFARI BROWN CANGAROO

Шифра на артиклот: 066MJ8311
Бренд: CANGAROO

Цена: ден 3.890,00

Special Price ден 2.723,00

Детали за производот

ЏАМПЕР ROCK N ROLL SAFARI BROWN CANGAROO
Скокачко музичко банџи.
Седиштето може да ротира за 360°, со можност да се фиксира.
Се прикачува на касата од вратата.
Наменето за деца од 4 до 12 месеци.
Максимална тежина 12кг.
Достапни бои:
ЏАМПЕР ROCK N ROLL SAFARI BROWN CANGAROO
КАФЕНА

Со купување на овој производ можете да соберете 30 поени. Зачленете се во Енци Менци Беби Клубот и започнете со собирање на поени. Подетално за членството можете да прочитате "тука".

Настојуваме да бидеме колку што е можно поточни во описите на сите производи, но не можеме да гарантираме дека сите описи се комплетни и без грешки. Ви благодариме на разбирањето.

Додади во листа на желби

ПРЕДЛАГАМЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ

Facebook Twitter Instagram YouTube
Бесплатна испорака Прво купување Советувалиште Каталози